Шкільні портфелі


Шкільні портфелі

 Портфелі в школу.

Шкільні портфелі, ранці рюкзаки для першокласників як і рюкзак шкільний для підлітка зручніше купувати в інтернет магазині. Це зручно, так як в магазинах ви знайдете тільки обмежений торговим залом асортимент, на відміну від великого асортименту брендових рюкзаків і сумок в інтернеті. Ще одна перевага інтернет магазинів шкільних товарів це постійний асортимент протягом усього року. Ви можете купити портфелі в школу в будь-який час за низькими цінами і розпродажів, а не тільки в серпні на шкільному базарі.

Рюкзаки для першокласників

    Коли ваша дитина йде в школу, то потрібно встигнути підготуватися заздалегідь. З особливою ретельністю варто вибрати і купити рюкзак шкільний для 1 класу. Питання що краще купити портфель з жорстким каркасом або м'який рюкзак дуже часто задають батьки першокласників. Адже шкільний рюкзак буде супроводжувати вашу дитину не тільки в перший клас, а й другий, третій, а може бути і в четвертий. Від вашого вибору залежить, чи збережеться постава дитини, чи ні. Купуючи ранець для школи варто звернути увагу на вагу і якість. Вам варто визначитися кому доведеться носити рюкзак батькам або першокласникам? Уточніть у майбутнього вчителя, чи буде в школі з першого класу у дитини свою шафу, в якому він буде залишати підручники або потрібно носити додому? Як розібратися що краще для дитини каркасний рюкзак з жорстким корпусом або легкий м'який Smart рюкзак? Давайте розбиратися разом.

Купити шкільний рюкзак з ортопедичною спинкою

Сперечатися можна про будь-яких характеристиках, але ортопедичний рюкзак для першокласника, це найважливіше вимога. Наявність ортопедичної спинки також виявиться істотним плюсом у рюкзака. Ранець повинен бути з жорсткою спинкою з м'якими накладками. Так постава дитини, завантаженого важкими книгами, чи не буде наражатися на небезпеку! Ширина рюкзака повинна бути правильною, тобто не більше ширини плечей дитини, а низ ранця повинен закінчуватися на рівні попереку.

Як правильно підібрати рюкзак для дитини

  • 1. Насамперед потрібно звертати увагу на обсяг, який варіюється в межах 5-15 літрів. Якщо дівчинці першокласниці портфель будуть носити батьки, то варто купити каркассний рюкзак з безліччю відділень. Так Всі речі збережуться цілими, чи не помнуться. Помістяться альбоми, набори для праць та іграшки. Якщо дитина залишає підручники в школі, то варто купити рюкзак для дошкільнят Smart об'ємом до 25 літрів.
  • 2. Матеріал також має важливе значення. Кращими синтетичними матеріалами на сьогоднішній день вважаються версії з поліестеру або неопрена, що не розфарбовуються і надійно захищають підручники від проникаючої вологи. Характеристики міцності вищевказаної синтетики також високі, портфель зможе прослужити кілька років, навіть якщо його періодично перевантажували!
  • 3. Широкі лямки ранця виявляться великою перевагою. Адже вага підручників зможе розподілятися по плечах школяра набагато рівномірніше. Купувати ррюкзакі з вузькими ременями недоцільно, адже вони часто рвуться. Вузькі лямки тиснуть на плечі і доставляють суттєвий дискомфорт дітям. Варто згадати себе при піших походах. Потрібно купувати ранці з широкими лямками, які надійно повинні бути закріплені численними рядками.
  • 4. Наявність світловідбивних елементів виявиться великим плюсом. Безпека дитини в темний час доби виявиться підвищеною.
  • 5. Перед покупкою дитячого рюкзака слід зважити власну дитину. Повністю завантажений портфель не повинен перевищувати 15 відсотків ваги дитини. Скажімо, якщо його вага становить 20 кг, то відповідно, сумка з книгами і зошитами не повинна важити більше 3 кг. Якщо бути точніше, що в молодших класах ранець не повинен важити більше 2 кг, в середніх не більше 3 кг, а в старших не більше 5 кг. Тільки в цьому випадку можна гарантувати рівну поставу і здоровий хребет у дитини! Варто купити дитині найлегші рюкзаки вагою не більше 350-600г.

Рюкзаки з героями мультфільмів.

Портфелі з героями мультфільмів мрія для першокласників. Веселі зображення мультфільмів на портфелях допоможуть дитині краще адаптуватися до школи. Дівчаткам сподобаються нові рюкзаки з лялечкою Лол, Фрозен, з єдинорога, з феями. Хлопчикам сподобаються каркаснікі з роботами трансформерами, з Людиною павуком, з майнкрафт. Що стосується оформлення, то покладатися варто на інтереси дитини.

    Купити рюкзаки для школярів з великого асортименту за низькою ціною в інтернет-магазині "IQgra" дуже просто. Зробіть замовлення сьогодні, і ми доставимо його Вам найближчим часом, будь-яким зручним способом. Ми здійснюємо доставку кур'єром або поштою по Дніпру і всієї території України.

Разом з шкільними товарами ви можете купити тренажери для письма, ручка самоучка для виправления техніки письма, набори для першокласників. Ціни на дитячі товари Вас приємно порадують. Якщо бажаєте щось уточнити, телефонуйте, і ми дамо детальну інформацію про матеріали, виготовлювачі, складі, вікові обмеження.

@IQgra
Показано з 1 по 24 із 1171 (всього 49 сторінок)