Іграшки для лялькового театру


Іграшки для лялькового театру

   Домашній ляльковий театр, казки, що приходять в будинок!

Іграшки для лялькового театру – це новий чарівний світ для дітей. Коли дитині настав час спати, ляльки рукавички на руці батьків оживають і починається казка. Малюк з радістю чекатиме вечір, щоб перед сном ляльки для лялькового театру ожили за ширмою. Улюблені Ляльки рукавички тварини заговорять по-людськи. Лялька Лиса співатиме пісню для Колобка, який втік від іграшкового вовка, ведмедя та зайця. А Мишка буде жити в будинку, де ляльки дід і баба годують Курочку Рябу.

Купити ляльковий театр для дитячого садка.

Театр у дитячому садку відіграє важливу роль у розвитку особистості дитини, її психологічного та емоційного комфорту. Театральна діяльність у дитсадку дає опору на спонтанний розвиток, створює умови для самореалізації. Сприяє розвитку творчого початку, уяви, мовлення, пам'яті. Детально ознайомитися з вимогами, які пред'являють до театру в дитячому садку, які цілі та завдання, як організувати, а також дали готові сценарії можна прочитати тут. Набір ляльок для театру сім'я у вишиванках (Україна) допоможе ознайомитися з культурою України та смислового ставлення до світу. Ляльки рукавички сім'я допоможуть дитині орієнтуватися у світі та діяти з урахуванням інтересів та очікувань інших людей.

    Набір ляльок для театру купити

Незвичайний подарунок на 3-4 роки ігровий набір для театру ляльок з ширмою сподобається і дівчаткам і хлопчикам. У наборі можуть бути герої певної казки. Пропонуємо набори казок Буратіно, Колобок, Ріпка, Курочка ряба, Маша та ведмідь, Перчатка, Червона шапочка. Але дитяча фантазія будь-коли обмежується запропонованим варіантом. Ви побачите, як дитина сама почне вигадувати нові пригоди для вже знайомих героїв. І казка «Три порося» перетворюється на «Пригода трьох героїв з планети «Хрюк»! Адже дитина може бути як глядачем, так і актором.

       Дитина йде на День народження до бабусі? Запропонуйте, щоб він показав лялькову виставу для іменинниці. Оце подарунок! А може бути Ваш малюк трошки сором'язливий? Будь-який дитячий психолог підтвердить, що гра в ляльковий театр допоможе дитині стати впевненішою, адже коли вона сама керує персонажами або сама вигадує сюжет нової казки, то відчуває творче піднесення та радість. А справжньою нагородою для маленького артиста будуть Ваші оплески!

Домашній ляльковий театр?

      Величезна перевага домашнього лялькового театру в тому, що така гра цікава як найменшим діткам, так і старшим хлопцям. Всі із задоволенням подивляться лялькові театри у домашньому виконанні, та батьки не виняток! А ось ще один секрет – дитина швидше вивчить пісеньку чи віршик, якщо почує їх від улюбленого персонажа лялькового театру!

      У домашньому ляльковому театрі можуть бути ляльки-рукавички, що одягаються на руку, або ляльки, що одягаються на кожен палець окремо. Дитині буде цікаво, якщо ви попросите її показати різні емоції персонажа, яким малюк керує.

     Звичайно, важливо зауважити, що іграшки в домашньому театрі ляльок завжди яскраві, барвисті, що привертають увагу, приємні на дотик.

Можливо, будуть цікаві: Дитячі музичні інструменти.

    Подаруйте радість своїй дитині! Це найпростіше! Домашній ляльковий театр – чудовий вибір! Стати творчим колективом театру імені Вашого малюка! Вигадуйте уявлення, малюйте програмки та афіші, даруйте квитки на спектаклі родичам та друзям Вашої дитини!
Показано з 1 по 24 із 129 (всього 6 сторінок)