Навчальні настільні ігри


Навчальні настільні ігри

Освітні ігри для школярів 6 -7 -8 до 10 років об'єднують в собі розвагу і навчання. У Новій Української Школі розважальний аспект покликаний зробити процес навчання максимально ненав'язливим і більш тривалим.
     У створенні навчальних настільних ігор часто беруть участь педагоги і психологи. Адаптація гри і самого навчального матеріалу, укладеного в ній, до віковим особливостям сприйняття дитини дуже важлива. Ігри для вивчення алфавіту і навчання по складах допомагають дітям швидко перейти до швидкого читання. Настільна гра Ерудит, Скрабл допоможе дітям навчитися грамотно писати і збільшить їх словниковий запас.
     Завдання і цілі настільних освітніх ігор не повинні бути занадто складними. Чим складніше навчальна гра, тим швидше дитина втратить до неї інтерес. Для дітей від 8 років будуть цікаві ігри подорожі з картами світу і Європи, такі як Галопом по Європах, Вокруг Света Остапенко. Ігри з фішками які пересуваються по карті, по морях, океанах з порту в порт, навколо материків допоможуть учням підготуватися до уроків по природі.
     На щастя, виробники настільних освітніх ігор мають великий досвід в дотриманні ідеального співвідношення «гра-навчання». Настільні ігри з математики від Банди Розумників, допоможуть навчитися порядковому рахунку, складати, віднімати. Така гра з картками як Квітаріум допоможе вивчити таблицю множення. Гра Деліссімо допоможе вивчити дробу. Гра з картками алгоритмами Проггери познайомить дітей від 10 років з азами програмування.
     І, таким чином, освітні настільні ігри є незамінними в процесі гармонійного інтелектуального розвитку дитини.
     Купити навчальні настільні ігри в інтернет-магазині "IQgra" можна за допомогою системи Проззоро або за безготівковим розрахунком для шкіл, з безкоштовною доставкою. За допомогою дидактичних ігор вчителі зможуть проводити заняття в математичної освітньої галузі, в Мовний, Природного. Школярам буде цікаво вчити уроки з іграми по: математики, геометрії, географії, історії. Ігри з англійської мови.
    Додаткова інформація:
     Виробники настільних освітніх ігор, представлені в інтернет-магазині "IQgra": Granna, Tactic, Thinkers, Банда Розумників, Данко, Корвет, Остапенко, Стиль життя.
     Замовити і купити настільні освітні ігри можна в інтернет-магазині «IQgra». Доставка: Україна (усі регіони). Фактичне місце розташування магазину - Дніпро.
Показано з 1 по 24 із 226 (всього 10 сторінок)