Игра Логические ряды. Овощи и фрукты. Судоку (укр.) - GR rv0057214
Виробник: Енергія плюс
Модель: eplus 4820121182739
Наявність: На складі
Расположение: Украина

  • 121


Игра Логические ряды. Овощи и фрукты. Судоку (укр.)    Логика малышам Судоку - интеллектуальная логическая головоломка является важным элементом развития детей дошкольного возраста. Начинайте игру с простых головоломок с полем 4 4 ячейки для того, чтобы ребенок смог понять суть и не потерять интерес к игре изначально, потом усложняйте, используя поле 6 6 ячеек. Или предложите самостоятельно составить логические ряды на пустом поле 4 4.
    Суть игры заключается в том, чтобы пользуясь подсказками заполнить все свободные ячейки овощами и фруктами так, чтобы в каждой строке, в каждом столбце и в каждом блоке 2 2, каждый плод встречался бы только один раз. Будет развивать у ребенка интерес к кроссвордам и к другим логическим играм.

В комплекте есть судоку 4х4 и 6х6, а также поле для творчества, 8 полей, 40 карточек

    Купить игру Логические ряды. Овощи и фрукты. Судоку (укр.) Вы можете в нашем интернет магазине развивающих игрушек "IQgra", просто нажав на кнопку "купить", после чего с Вами свяжется наш менеджер для уточнения всех деталей заказа. Наш магазин предоставляет Вам возможность оплаты при доставке на дом курьером в Днепре, а так же самовывоз. Мы осуществляем доставку во все регионы Украины, в том числе наложенным платежом.

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 2;6

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мeлкая мoтoрика, лoгика, мышлeниe, интеллект
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Енергія плюс
Енергія плюс

обучающая игра, игры на логику, настольная игра для дошкольников, для дошкольников, обучающие игры, судоку


Схожі товари