Банда розумників Зверобукви English - pi УМ043
Виробник: The Brainy Band
Модель: pi УМ043
Наявність: На складі

  • 550


Банда розумників Зверобукви English"Зверобукви English" від ТМ "Банда розумників"
     Основні правила розвиваючої гри Зверобукви English пропонують вам заробляти переможні очки шляхом відкриття всіх букв, які знаходяться в назві конкретної тварини.

     Той, хто виконає цю дію правильно, зможе забрати картку з твариною собі. Потім перевертається наступна картка, і полювання за здобиччю починається знову. Так відбувається, поки всі картки не розіграні. Тоді учасники підраховують кількість своїх очок, і визначається переможець.

     Крім цього, існують також додаткові варіанти правил. Перший з них називається «Меморі». Для нього знадобиться викласти на столі квадрат з карток сорочкою вгору.

     Гравцям слід по черзі перевертати по дві картки, і якщо на них виявляться однакові букви - забирати їх собі, якщо немає - перевертати назад. Таким чином, потрібно отримати якомога більше карток, запам'ятовуючи, де які лежать.

      Другий варіант додаткових правил має назву «Лото» і пропонує знаходити потрібну букву серед назв своїх тварин, тим же самим дістати її собі в якості переможного очка.

     Наступний варіант гри Зверобукви English називається «Горілки», де буде необхідно складати нові слова із запропонованих літер. Складність полягає в тому, що перед початком гри в колоді потрібно буде залишити тільки по одному примірнику найменш поширених приголосних.

     Під час таких ігор активно розвивається словниковий запас, пам'ять, уява, спостережливість, кругозір, фантазія, логіка, концентрація, увага, інтерес до іноземної мови.

     Замовити і купити цю та інші розвиваючі та навчальні ігри за доступними цінами можна в інтернет-магазині "IQgra".

Комплектація:
  • літери англійського алфавіту - 70 шт.
  • картки з тваринами - 26 шт.
  • карти-пам'ятки
  • правила гри
Рекомендований вік: від 6 років
Матеріал вироби: щільний картон
ТМ "Банда розумників"

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 6;12

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються словарный запас, память, воображение, наблюдательность, кругозор, фантазия, логика, концентрация, внимание, интерес к иностранному языку
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
The Brainy Band
The Brainy Band
 Дидактичні ігри для молодших школярів Нуш від виробника The Brainy Band.«Банда розумників» це захоплюючі настільні ігри, які допомагають дітям в освоєнні важливих знань і умінь. Дидактичні ігри від 6-7-8-9-10 років підходять для факультативного... Детальніше...


40173, банда розумників, зверобукви, English, навчання англійській мові, настільні навчальні ігри


Схожі товари