Механический конструктор 3D из дерева Микроскоп, MR. Playwood - MPlay 10003
Виробник: Mr.Playwood
Модель: MPlay 10003
Наявність: Нет в наличии
Расположение: Украина

  • 1 374


Механический конструктор 3D из дерева Микроскоп, MR. Playwood    Микроскоп – одно из самых сложных изобретений мистера Плейвуда. Автор работал над его созданием целых три месяца. Эта конструкция, собранная мистером Плейвудом в десятилетнем возрасте, была приобретена племенем крестьян. Они использовали микроскоп для изучения пыльцы, семян и мелких вредителей.

    Помимо твёрдых сортов древесной коры, при создании микроскопа мистер Плейвуд использовал затвердевшую прозрачную смолу, а также застрявшие в ветвях осколки метеорита.
    Первая версия микроскопа вместо того, чтобы увеличивать мелкие предметы, сжигала их дотла. Эта модель теперь используется мистером Плейвудом в качестве горелки.

    В дальнейшем, благодаря усовершенствованиям, были обнаружены и затем уничтожены микроскопические жуки-дармоеды, погубившие не одну фруктовую плантацию, расположенную на ветвях Великого Дерева.

    Поначалу мистер Плейвуд был настолько шокирован увиденным в микроскоп, что на целую неделю потерял аппетит. Инфузории, которых он обнаружил, показались ему довольно неприятными существами. Но при более близком знакомстве он проникся к ним симпатией, дал имена и стал приглашать на дружеские вечеринки.

    К одной из инфузорий мистер Плейвуд особенно привязался, назвал её Корнелией и посвятил ей стихотворение, текст которого, к сожалению, утерян.

    Оценочная стоимость этого гаджета равняется стоимости десяти Слонов или трёх оружий.

Размер: 34x17,5x43 см
Кол-во деталей: 104
Материал: шлифованная фанера, воск, оптика, зеркало, черная бумага, деревянные оси - 5 шт

    Конструктор собирается из деталей, которые необходимо отсоединить от планшетов и собрать по инструкции.

  • дерево
  • возраст 14+
  • без клея
  • для всей семьи

Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 10;99

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мелкая моторика, фантазия, ролевые игры, словарный запас, конструкторские навыки, пространственное мышление
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Mr.Playwood
Mr.Playwood

пазл, конструктор, дерево, деревянный, , 3-д, 3d, 3-d, головоломка, механическая, слон, плэйвуд, playwood


Схожі товари