Картки дидактичні звукові моделі слова. Все для навчання грамоті - нуш 11106014У
Лідер продажу!
Виробник: Ранок
Модель: нуш 11106014У
Використовувати бон. балів 115
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 11500

  • 145


Картки Все для навчання грамоті    Роздавальні матеріали - Усе для навчання грамоти - цей комплект роздавального материалу для занять з грамоти буде корисним в дитячому садочку, початкових класах школи та вдома. 

    Дякуючи йому дитина опанує навички читання в цікавій ігровій формі, яка відповідає природі самої дитини, адже гра є основною діяльністю дітей у цьому віці. 

Яскраві картки з малюнками тварин та буквами допоможуть вашому малюку розвинути:


  • фонематичний слух (тобто уміння сприймати та виділяти звуки у мовленні), 
  • навчать робити повний звуковий аналіз слів (визначати декілька звуків у слові). 

    Докладна інструкція з прикладами ігор з картками значно полегшить вам процес навчання. Ігри розраховані на різний вік, тому ви неодмінно знайдете якусь для вашої дитини. 

До набору Усе для навчання грамоти входять:

  • 34 картки із зображенням тварин (на кожній картці є слово-назва та звукова модель слова); 
  • 10 карток - звукових фішок для складення звукової моделі слова; 
  • 1 картка - наголос, 
  • 54 картки із зображенням літер для ігор, складання і читання слів;
  • детальна інструкція варіантів ігор.* Відповідає затвердженому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, в рамках концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р .. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029 рр.»


Вік
Вік 6+

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються фонематичний слух
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Ранок


все для читання, картки з буквами, роздавальні матеріали для навчання грамоті, роздавальний матеріал для дитячого садка, дидактичний матеріал для дитячого садка купити, Нуш, початкова школа


Схожі товари