Методики раннього розвитку дошкільна освіта


     Дидактичні ігри та розвиваючі іграшки


в методиках раннього розвитку направлені на прискорений розвиток дітей від народження і до 5-7 років. Дидактичні ігри та іграшки є частиною  обов’язкового оснащення закладів дошкільної освіти, кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, приватних дитячих садочків,  дитячих розвиваючих центрів. Дидактичні матеріали, наочні посібники для розвитку мовлення і пізнавальних процесів, сюжетні малюнки для розвитку мовлення, друковані картки за темами (Моя перша Валіза, Світ Тварин, Світ природи), альбоми для розвитку мовлення у цьому розділі стануть у нагоді не лише турботливим батькам, а і професіоналам: няням, гувернанткам, вихователям дитячих садочків, керівникам розвиваючих центрів. Безліч методичних посібників та ігор підходять для дітей-аутистів та інших особливих дітей.


Методичні посібники, які ви можете купити у  нашому інтернет-магазині. 
    
Сьогодні стає нормою навчання дітей на основі таких методик раннього розвитку:

  • Картки Домана ТМ Вундеркінд з пелюшок - кольорові друковані картки за темами із зображенням  різноманітних предметів та дій на білому фоні.  Картки Домана - це посібник з розвитку мовлення, словникового запасу, навчання ранньому читанню цілими словами. Картки ТМ Вундеркінд з  пелюшок - це найперша розвиваюча гра для дитини з самого народження. Картки Домана - прекрасний дидактичний  матеріал для навчання вдома, для дитячого садка і початкової школи НУШ.
  • Дидактичні ігри Кандибура - це дидактичні ігри для молодшої, середньої та старшої групи. Дидактичні посібники з розвитку мови і пізнавальних процесів. За допомогою розвиваючих іграшок, спеціальних карток і магнітних абеток, дитину вже з першого року народження можна навчати, тренувати пам'ять, увагу і мислення. Ігри Vladi Toys допомагають вивчити Пори року, Хто де живе ?, Хто що їсть ?. Розвиваючі ігри від 3-х років познайомлять дитину з квітами, допоможуть знаходити частини цілого, познайомлять з кількісним рахунком. Розвиваючі ігри для 4 років розширять словниковий запас і допоможуть вивчити такі поняття, як великий-маленький, навчать орієнтуватися в просторі за - перед, над - під. Ігри для розвитку мовлення допоможуть познайомити дитину з їстівним і не їстівним, з продуктами, з тваринами різних кліматичних зон. Ігри Кандибура познайомлять з хобі та захопленнями, і з поняттями економіки для самих маленьких. За допомогою ігор Кандибура можна вивчати математику. Купити дидактичні ігри ТМ Vladi Toys можна в нашому магазині.
  • Кубики Нікітіних. Кубики Нікітіних спрямовані на розвиток просторового мислення та творчий розвиток дітей. До кожного набору дерев'яних кубиків додаються методичні інструкції для проведення занять. Купити Склади візерунок і альбоми до нього, Унікуб, Куточки, Кубики для всіх, Склади квадрат.
  • Монтессорі ігри та іграшки. Марія Монтессорі приділяла велику увагу сенсорному розвитку дітей. І сьогодні її ідеї актуальні. Середа Монтессорі - це кімната заповнена дидактичним матеріалом для занять дітей. Ігрові сенсорні кімнати Монтессорі містять у собі бізіборди, які прекрасно розвивають дрібну моторику. Набори Монтессорі містять у собі різні вкладиші з різними геометричними формами. Так само в розділі розвиваючі іграшки ви можете купити Набори Фребеля (Дари Фребеля). Іграшки рамки із застібками, вчать дітей одягатися і взуватися без сторонньої допомоги, розвивають моторику і координацію рухів. У нашому магазині ви зможете купити дерев'яні кубики, пірамідки - обов'язкове обладнання сенсорних кімнат.
  • Блоки Дьенеша. Основна мета методики Дьенеша - навчити дитину вирішувати логічні завдання, використовуючи логічні блоки різних кольорів і форм. Блоки Дьенеша представлені Торговими марками ТАТО і Корвет. У нашому магазині ви зможете придбати дидактичні матеріали альбоми до ігор Дьенеша.
  • Палички Кюїзенера. Це набір кольорових рахункових паличок, спрямований на розвиток математичних здібностей. У нашому магазині ви зможете придбати дидактичні матеріали альбоми до рахункових паличок Кюїзенера.
  • Кубики Зайцева. Ця методика найчастіше відома батькам і педагогам як Кубики Зайцева. Кубики Зайцева використовуються для навчання раннього читання по складах, а також звуковому аналізу слів. Також в цій категорії можна придбати інші посібники Зайцева з математики: Мені в сотні тісно, Тисяча і ще, Тверда валюта, Посібник для юних математиків.
  • Кубики Чаплигіна - методика раннього навчання читанню по складах. Дерев'яні кубики зі складами
  • Казкотерапія Маніченко. Методика раннього розвитку, спрямована на розвиток мовлення дитини, на збільшення його словникового запасу, формує характер.
  • Методика Бахтіної - це книги "Буквар", "Математика", "Пиши красиво", розроблені вченим-фізиком, творцем і керівником "Школи геніїв", Оленою Бахтіною.
Ігри Воскобовича - це комплекс дидактичних ігор розрахованих на всебічний розвиток дитини. Методика Воскобовіча представлена в нашому магазині методичними посібниками: Коврограф, Скринька, Квадрат Воскобовича, Геовізор, Ігровізор, Теремки Воскобовича.


Де купити дидактичні ігри, навчальні іграшки та конструктори STEM?


    У магазині IQgra Розумні іграшки ви зможете придбати навчальні іграшки та ігри для раннього розвитку, а так само методичну літературу для вчителів і вихователів дошкільних закладів, дидактичні ігри та матеріали для НУШ, навчальні STEM конструктори, навчальні годинники та ваги, математичні планшети, набори геометричних фігур , настільні ігри для розвитку мовлення. Ми працюємо як з приватними особами, так і з державними та приватними дитячими садками, з центрами розвитку і з реабілітаційними центрами.

Також Вас може зацікавити кінетичний пісок, який, безсумнівно, грає важливу роль в розвитку дітей.

     Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому всі замовлення обробляються і доставляються в максимально стислі терміни.

 


Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!